Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 65 wyników
Sortu po
Producenci
rozmiar
wysyłka
Śpiwór do wózka na chłodne jesienne dni.

Śpiwór do wózka polarowy, ciepłe, polarowe, bawełniane, z owczej wełny, 90 cm lub przedłużane do 110 jakie wybrać?? Oryginalne czy uniwersalne na te pytania postaramy się odpowiedzieć poniżej. Opisując kategorię śpiworki do wózków podzielimy je na dwie grupy śpiworów do wózków dziecięcych oryginalne. Idealnie dopasowane posiadające w idealnych miejscach otwory na pięcio-punktowe szelki. Śpiworki te mają mankament czyli strukturę bowiem producenci szyją je mniej więcej do każdego klimatu takie same.

Rodzaje śpiworów do wózków polar i wełna

Wózek, który jest produkcji w UK może nie zapewnić odpowiedniej temperatury w naszym klimacie i odwrotnie. Śpiwór do wózka polarowy szyty w Rosji może być zbyt ciepły. Oczywiście poza śpiworkiem możemy temperaturę regulować odzieżą i w przypadku chłodniejszej pogody ubrać dziecko cieplej i odwrotnie. Śpiworek dostępne są w dwóch rozmiarach o 90 cm, i w rozmiarze 110 cm z możliwością przedłużenia go. Te drugie starczą na chwilkę dłużej – nawet do 3 lat, można je stosować zarówno w gondoli jak i w późniejszym czasie w spacerówce. Śpiworki te mają też dużą zaletę i możliwość wyciągnięcia przez dolny zamek butów gdy na dworze jest ciapa i buty dziecka są od błota czy śniegu.

Śpiwów do wózka z owczej wełny lub polaru

Dolna cześć w tych śpiworach jest nieco mniej ocieplana niż góra, a to dlatego że nogi potrzebują mniej ciepła i są lepiej zabezpieczone niż reszta ciała. Śpiwór do wózka polarowy głębokiego należy kupować tak ażeby ich rozmiar nie był zbyt duży. Dlatego warto zapytać sprzedawce o wymiary lub zapytać czy będzie optymalny do danego producenta wózków. Śpiwory dzielimy na kilka wypełnień, najcieplejszym śpiworkiem do wózka jest ten z wypełnieniem z owczej wełny. Większość producentów produkuje śpiwór do wózka polarowy lub z owczej wełny która stanowi ok 30% wypełnienia. Pozostałą cześć zajmują sztuczne domieszki. Przy takim śpiworku należy zwrócić uwagę na kilka wad. Jedną z wad takiego śpiworu jest sposób czyszczenia, nie można bowiem śpiworka z owczej wełny prać należy go czyścić. Drugą jest to że w przypadku kiedy będzie głowa na wełnie może uczulać dziecko. Nie mniej bez żadnej obawy możemy taki śpiworek zabezpieczyć tetrową pieluszką.

Śpiworek dla niemowlaka do wózka i na sanki

Śpiworki z polaru to produkt najbardziej uniwersalny z największa ilością zalet a mianowicie. Można bez problemu go prać i w przypadku odpowiedniej temperatury nic się nie stanie. Jest on najbardziej uniwersalny jeżeli chodzi o temperaturę można go stosować wiosną, jesienią a także zimą, oczywiście w przypadku mroźnych dni trzeba dziecko nieco grubiej ubrać. Lekkim śpiworkiem jest śpiworek z bawełny jest to najcieńszy z pośród śpiworków który doskonale sprawdzi się wiosną i jesienią ale zimą może być nie wytaczający. W naszej ofercie są również śpiwory do sanek, do fotelików, śpiwór do wózka polarowy , samochodowych i do spania.