Filtruj produkty Showing the single result
Sortu po
Producenci
wysyłka
Śpiworek do wózka dziecięcego z bawełny

Śpiworek do wózka z bawełną do wózków głębokich i głębokich to produkt który idealnie pasuje na wiosenne i jesienne spacery. Śpiworki do wózków składają się z dwóch części i spodnia cześć może służyć doskonale jako kocyk pod pupę. Górna cześć śpiworka z bawełną jest zapisana na jeden lub dwa zamki. Śpiworek do wózka z bawełną jest wyposażony w osłonkę przeciwwietrzną. Zabezpieczenie to również doskonale się sprawdza jako zasłonka przed słońcem, zwłaszcza w przypadku używania go w gondoli. Śpiwory bawełniane występują w rozmiarze ok 90×40 cm i doskonale sprawdzają się w większości wózków polskich jak i zagranicznych producentów. Śpiworki te mogą również stosowane jako śpiwory do wersji spacerowych.

Uniwersalne śpiwory do wózków dziecięcych

Śpiwór z bawełną posiadają nacięcia w pięciu miejscach co umożliwia przełożenie pasów bezpieczeństwa w wózkach spacerowych. Otwory są przystosowane pod pasy, krokowy, barkowe oraz biodrowe. Śpiworki te ze względu na swoje rozmiary staczają do ok 3 roku życia ale głównie jest to uzależnione od wzrostu. W śpiworkach są zastosowane dwie warstwy tkanin, wewnętrzna strona to bawełna, środek wypełnia ocieplenia owata a zewnętrzna tkanina to impregnowana tkanina wykorzystywana do wózków dziecięcych. Dzięki temu zapewnia nienasiąkanie w razie drobnego spaceru i można ją bez problemu prać. Śpiworek do wózka z bawełny w naszej ofercie to produkty firm Roan oraz Ania.

Śpiworek do wózka a jego czyszczenie

Ponieważ śpiworek do wózka z bawełny może się ubrudzić, producenci pomyśleli by jego czyszczenie było łatwe. Nie musimy przejmować się śpiworkiem w chwili jego ubrudzenia, wystarczy włożyć go do pralki lub wyprać ręcznie w temperaturze 30 stopni. Pamiętajmy by po wypraniu śpiworu wysuszyć go naturalnie a nie na grzejniku. Szeroka oferta śpiworków do sanek