Filtruj produkty Widoczne wszystko 14 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Śpiworek do wózka z futerkiem

Śpiworki do wózka z futerkiem z owczej wełną to najcieplejszy produkt w tej kategorii. Śpiwory z owczej wełny są prawie na całej długości ocieplone wełną poza dolna częścią. Jest ona w większości ocieplona owatą i zabezpieczona poszewką by dolna cześć nie została ubrudzona butami. Śpiworki z owczą wełną posiadają zamek na środku lub po bokach. Śpiwór z owczą wełną posiadające zamek po bokach mają możliwość odpięcia górnej klapy pozostawiając spód. Może służyć jako wyściółka gondoli. Śpiworka do wózka ze względu na swój skład (owcza wełna) nie należy kupować jeżeli mamy w domu alergika. Ponieważ potrafią uczulać i można w razie potrzeby odizolować twarz dziecka pieluszką tetrową lub flanelową. Śpiworki do wózka z futerkiem posiadają sznurek na górze który w przypadku kiedy chcemy stosować go w gondoli wózka tworzy kapturek, który osłania od wiatru.

Ciepły śpiwór do wózka z owczej wełny

Śpiworki do wózka z futerkiem z owczą wełną do wózków głębokich i spacerowych występują w 2 różnych długościach. Śpiworek do wózka z owczą wełną 90 cm. Dlatego jest to produkt który sprawdzi się wózkach z dużymi gondolami i w wózkach spacerowych dla dzieci do ok 1-2 lat. Śpiworek z owczą wełną o długości 90-110 cm który w opcji 90 cm wystarczy jak opisany powyżej a w chwili kiedy go przerobimy na 110 cm spokojni wystarczy nawet dla 3-4 latka. Można tez  jeżeli będzie pasował wykorzystać go do sanek zastosujemy go na dłużej. Każdy Śpiworki do wózka z futerkiem dostępny jest w szerokiej gamie kolorów i posiadamy produkty firm takich jak.: Womar, Ania, Roan, Maxi Cosi, Quenny, Peg peregro i inne. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą okryć na nóżki do wózków spacerowych jak i foli przeciwdeszczowych. Okrycia które mogą służyć by osłonić dziecko od śniegu czy tez zimnego wiatru.

Konserwacja i pranie śpiworka z futerkiem

Śpiwory są wykonane jak pozostałe produkty z tkanin standardowych lub owczej wełny. Futerko ozdobne jest sztuczne i możemy prać normalne. Śpiworki z owczej wełny należy czyścić chemicznie. Szeroka oferta śpiworów do wózka