Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 171 wyników
Sortu po
Producenci
rozmiar
wysyłka
Śpiwór do wózka z polaru lub z bawełny

Śpiwór do wózka dziecięcego i fotelików samochodowych to produkt po który najczęściej sięgają porą jesienno wiosenną gdy przychodzą chłodniejsze dni. Śpiwory do wózka występują w 3 rodzajach różnych tkanin oraz w dwóch długościach. Najczęściej klienci kupują produkty z polaru ponieważ nie uczulają oraz bez problemu można śpiworek do wózka dziecięcego  z polaru wyprać w pralce. Jest on wykonany z 3 warstw warstwy wierzchniej, ocieplony i polaru od wewnątrz. Śpiworki z owczą wełną to produkt który znajduje swoje grono klientów na wschodzie oraz krajach Skandynawii. Śpiwór do wózka jest wykonany z owczej wełny od 100 do 30 % jest dużo cieplejszy niż pozostałe. Nie mniej cześć rodziców nie chcąc sprawdzać czy dziecko się uczuli czy tez nie nie sięgają po niego.

Śpiwór dla niemowlaka do wózków z owczej wełny

Kolejnym śpiworkiem do wózków jest śpiworek bawełniany doskonale się sprawdza chłodniejszymi porami wiosenno jesiennymi. Niemniej nie do końca doskonały jest zimą kiedy temperatury spadną sporo poniżej 0. Śpiwór do wózka występuje w dwóch różnych długościach i mają 90 cm lub też 90 + 20cm. Śpiwór do wózka dzięki temu rozwiązaniu będzie służył nieco dłużej od do ok 3-4 lat. Zapraszamy do zapoznania się pełną ofertą śpiworów do sanek.

Czy śpiworek do wózka jest nieprzemakalny

Tkaniny stosowane w śpiworkach do wózków są najczęściej tkaninami z których szyje się wózki dziecięce. Są to tkaniny które są impregnowane, chronią materiał przed delikatnym przemoczeniem. Nie mniej w przypadku deszczu należy używać folię przeciwdeszczową. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą folii przeciwdeszczowych do wózka.