Filtruj produkty Widoczne wszystko 7 wyników
Sortu po
Producenci
rozmiar
wysyłka
Wózek gondola głębokie – wózki dla niemowląt

Wózek gondola dla dzieci to produkt, który jest bardzo popularny wśród klientów. Ciktórzy chcą wozić swoje maleństwo w klasycznym wózku tylko do momentu, aż dziecko nie zacznie siadać. W skład takiego zestawu wchodzi stelaż oraz gondola. Polscy producenci zazwyczaj dodają jeszcze torbę pielęgnacyjną, kosz na zakupy oraz całe wyposażenie akcesoriów tworząc kompletny wózek. Takimi producentami są np. Paradise Baby czy Euro Cart. Wózek gondola dla dziecka występuje w różnych tkaninach. Eko-skóra, materiał racer czy materiał jeansowy.

Wózek dla noworodka gondola na stelażu

Każdy produkowany wózek dziecięcy głęboki występuje w wielu kolorach. Wybrane wózki posiadają wzory na gondoli bądź nadruki. Gondola może być malowana lub tez zdobiona ozdobnymi naklejkami. Ważnym wyborem przy wózku jest stelaż pamiętajmy, że dla nowo narodzonego dziecka najlepszy jest stelaż „miękki”. Co to znaczy ? To oznacza, że wózek dla dziecka głęboki powinien być bardzo dobrze amortyzowany i najlepiej na pompowanych kołach. W pierwszych miesiącach życia położnicy zalecają by wyeliminować „drgania”, które są niezdrowe dla naszego dzidziusia.

Wózki dziecięce głębokie, wózek do 0-6 miesięcy

Wózkiem dziecięcym głębokim jest zainteresowana ta część rodziców która już wie że spacerówka od wózków 2w1 nie do końca jest perfekcyjna. Składa się z dwóch części spacerówki oraz ramy i w przypadku pakowania wózka do samochód zajmuje dużo więcej miejsca. Jest dużo mniej kompaktowa niż standardowa spacerówka. Jeżeli ktoś jest zainteresowany wózkami głębokimi ma do wyboru sporo rodzaju kół do wózka. Wózek gondola zazwyczaj występuje w wielu wersjach jeśli chodzi o koła mogą być one pompowane, żelowe czy piankowe. Na każdej ramie wózka głębokiego można zamontować fotelik samochodowy 0-13 kg tworząc zestaw mobilny. Do montażu fotelika na ramie wózka potrzeby element zwany adapter do fotelika