Filtruj produkty Showing the single result
Sortu po
Producenci
wysyłka
Wózki głęboko-spacerowe 4Baby Rapid 2w1 lub 3w1

4Baby Rapid marka wózków istnieje już od 2005 roku tworząc produkty dla dzieci. Na rynku rozpoznawalna jest jako jedna z marek typowo budżetowych, ale też popularnych. Wózek głęboko spacerowy można zakupić już w kwocie niespełna 1000 zł z fotelikiem samochodowym. Fotelik który producent dołącza do zestawu. To jednak nie oznacza, że produkty tej marki są słabe jakościowo. Wózki 4Baby spełniają wszystkie podstawowe funkcje jakie powinien spełniać tego typu asortyment. Wózki dziecięce są niedużych rozmiarów, lekkie i dość obszerne dla malucha. Producent co rusz wprowadza do sprzedaży nowe modele wózków 2w1, tak by jego produkty były nowoczesne i doganiały najnowsze trendy. Jeśli przy wyborze wózka dla naszego maluszka ogranicza nas budżet – wózek 4baby Rapid będzie dobrym wyborem. 4baby wózki 2w1 objęte są pełną gwarancją, która wynosi 24 miesiące. Każdy z artykułów posiada odpowiednie certyfikaty i homologacje, wydane przez akredytowane jednostki badawcze w kraju i za granicą.

Wózek głęboko-spacerowy 4baby, który wybrać ?

W naszej ofercie dostępne są dwa modele wózków w kategorii 2w1. Są nimi wózek Atomic i Cosmo. W ofercie producenta jest również wózek spacerowy 4baby Rapid. Z pewnością przyglądając się im dostrzeżemy różnicę wizualną,jak i tą w cenie. 4Baby Atomic możemy zakupić już za ok. 1000 zł,natomiast 4Baby Cosmo za ok. 1500 zł. 2w1 Cosmo jest o wiele bardziej designerski, wózek Atomic bardziej przypomina ten klasyczny. Skąd różnica w cenie? Wózek głęboko-spacerowy Cosmo posiada o wiele lepszą amortyzację oraz system składania i rozkładania jedną ręką. Dlatego z pewnością ułatwia codzienne użytkowanie.

Komfortowy wóżek spacerowy 4baby Rapid niezadowny

Ważnym aspektem jest też to, że Atomic w porównaniu do Cosmo nie posiada możliwości zamontowania zamontowania innego fotelika niż Colby 0-10 kg. Model Cosmo za pomocą specjalnych adapterów może stworzyć Travel System z fotelikami marki .Kolejną funkcją droższego wózka Cosmo jest możliwość regulacji wysokości fotelika, gondoli czy siedziska spacerowego na ramie wózka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Wózki spacerowe 4baby Rapid.