Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 42 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Głęboko spacerowwe Adbor wózki dziecięce

Adbor wózki dziecięce to firma działająca na rynku polskim i zagranicznym rynku od 1981 roku. Markę te rozpoznajemy nie tylko w Polsce, ale i 12 krajach europy. Należą do nich między innymi Niemcy, Finlandia, Rosja, Węgry czy Estonia. Marka Adbor wózki dziecięce rozwija się w bardzo szybkim tempie. Cechuje ją wieloletnie doświadczenie w branży oraz nowoczesne wzornictwo. W ofercie producenta znajdziemy nowoczesne wózki, ale także wózki Retro. Połączenie wspomnień sprzed lat z nowoczesnymi tapicerkami.

Tanie wózki dziecięce firmy Adbor

Każdy wózek Adbor został stworzony z myślą o potrzebach dzieci i ich rodziców. Łatwy w składaniu stelaż, prosty montaż gondoli i siedziska spacerowego, a także fotelika. Dlatego te elementy to duży krok do sukcesu w sprzedaży wózka. Producent każdy swój produkt obejmuje 2 letnią gwarancją. Zagłębiając się w opinie naszych klientów, spoglądając do internetu wózki Adbor opinie posiadają na prawdę dobre! Łatwe w prowadzeniu, trwałe, solidnie wykonane – z takimi komentarzami spotykamy się najczęściej. Ceny wózków wahają się od 1000 zł do około 2000 zł.

Adbor wózki produkowane w Polsce.

W swojej ofercie Adbor wózki dziecięce posiada takie jak:- Tori – Ottis- Nemo i Nemo Exclusive- Zipp- Marsel- Arte. Klasyka wózków głęboko-spacerowych. Nowocześnie skonstruowana rama o charakterze retro – duże koła, amortyzacja, metalowy kosz. Wózek mimo większej wagi niż pozostałe łatwo i lekko się prowadzi. Wózek Tori występuje na dwóch stelażach – Classic oraz Sport Aluminiowy. Lekki stelaż, system wpinania gondoli, stelaża czy fotelika CLIK oraz skrętne koła. Adbor wózki dziecięce lekko się prowadzi i bez problemu radzi sobie w trudnych terenach. Wózek głęboko-spacerowy występujący w dwóch opcjach do wyboru – klasyczny bądź exclusive – wykonany w całości z ekoskóry.

Klasyczny lub sportowy stelaż do wózka Adbor

Posiada podwójne amortyzatory, dlatego dzięki nim drgania w wózku są zredukowane do minimum. Wózek 2w1 Marsel Również występuje na dwóch wersjach ram Sport i Classic. Modele Arte czy Zipp podobnie jak powyższe modele są bardzo dobrze amortyzowane ponieważ posiadają regulowaną rączkę, duże kosze na zakupy i znakomicie się prowadzą. Wybór wózka tej firmy zależy już tylko od gustu rodzica i preferencji finansowych! Pełna oferta wózków 3w1