Filtruj produkty Widoczne wszystko 12 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Niezawodny wózek spacerowy Baby Jogger City Mini !

Baby Jogger City Mini, marka wózków przybyła do nas aż z USA. Jaki jest priorytet firmy? To proste – wózek ma się prowadzić jedną ręką, wytrzymywać napotkane przeszkody, a przede wszystkim ma być wygodny dla dziecka. Dlatego wózki Baby Jogger projektowane są przez najlepszych projektantów. Modne wzory i kolory, ale przede wszystkim wygodne rozwiązania. Sporo kieszonek na drobiazgi, duże kosze na zakupy. Klienci lubią takie detale jak”okienka” przez które można zobaczyć co robi nasze dziecko.

lekki wózek spacerowy na każdy teren. Baby Jogger

Każdy z wózków tej marki wyposażony jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa i rozkładane oparcie do pozycji leżącej. Wózki są amortyzowane Baby Jogger City Mini, występuje w wersji trzykołowej bądź czterokołowej. Wózki głęboko-spacerowe Baby Jogger są przeznaczone nie tylko dla jednego dziecka, ale również dla bliźniąt czy rodzeństwa. Doskonałym przykładek takiego wózka jest Baby Jogger City Mini GT Double. Na wózku spacerowym montujemy gondole i tym samym otrzymujemy wersję głęboką.

Pompowane koła Baby Jogger City Mini GT

Nieważne czy mieszkasz na wsi, czy w mieście. Wózek 2w1 Baby Jogger poradzi sobie wszędzie! Doskonała amortyzacja nada się na każdy teren. Przy wyborze wózka głęboko-spacerowego możesz zdecydować czy chcesz gondolę miękką czy też twardą. Gwarantujemy, że obydwie spiszą się rewelacyjnie. Wózki występują w wariantach trzykołowych oraz czterokołowych. Wózek Baby Jogger City Mini – ten wózek zdobył już kilkanaście nagród. Waga w wersji spacerowej wynosi tylko 7,5 kg. Jest to wersja trzykołowa. Baby Jogger City Mini Gt – jest to młodszy brat powyższego wózka. Różnica między nimi dotyczy kół. W City Mini jest ono podwójne, w wersji GT pojedyncze. Koła są większe. Baby Jogger City Select – czterokołowy wózek głęboko-spacerowy z możliwością zrobienia z niego bliźniaczego.

Wózek głęboko spacerowy 2w1 Baby Jogger

Ciekawy desing, idealny w prowadzeniu. Na liście czterokołowców od Baby Jogger`a wpisują się również Mini Zip, czy City Mini 4W. Trzeba pamiętać, że pierwsze wózki Baby Jogger zostały zaprojektowane do biegania dlatego tak też zostało do dnia dzisiejszego. W ofercie wózków do joggingu odnajdujemy: City Elite, FIT, czy Summit x3. Są to duże trójkołowce – niesamowicie zwinne i lekkie w prowadzeniu. Każdy z tych wózków został wyposażony w pasek, który rodzic zakłada na nadgarstek. Jest to ważne ponieważ mamy pewność, że rączka wózka podczas biegania nie wyślizgnie nam się z ręki. Pełna oferta wózków