Filtruj produkty Widoczne wszystko 2 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Baby Style Zero lekka aluminiowa spacerówka

Baby Style Zero to linia ekskluzywnych wózków głęboko-spacerowych do których należą Egg oraz Oyster Max. Producent Baby Style pochodzi spoza granic Polski. Co go cechuje? Miękkie, luksusowe materiały i designerskie stelaże o nowoczesnej konstrukcji. Ceny wózków 2w1 i 3w1 wahają się między 3-6 tysięcy złotych. Ale są warte swojej ceny. Każdy z tych dwóch wózków Baby Style Zero i pozostałe jest funkcjonalny, zwrotny, niedużych rozmiarów. Wszytko po to by rodzic mógł swobodnie poruszać się po wąskich chodnikach.

Komfortowa amortyzacja w Angielskich wózkach baby Style

A także dlatego by między sklepowymi regałami poruszać się po sklepie. Każdy klient, który zdecyduje się na wózek Baby Style opinie wystawia na piątkę ! Produkty tej marki oczywiście obejmuje 2 letnia gwarancja. Jak przystało na wózki importowane w zestawie nie znajduje się torba pielęgnacyjna czy folia przeciwdeszczowa.

Baby Style Zero wózek spacerowy z klasa

Baby Style Zero lub Egg – tzw. książę spośród wózków głęboko-spacerowych. Egg występuje w 4 wariantach kolorystycznych do wyboru. Szary, granatowy, jurajski krem oraz czarny. Wózek 2w1 Egg Składa się ze stelaża z regulowaną rączką i kosza na zakupy. Na wyposażeniu gondola z regulowanym daszkiem oraz kubełkowym siedziskiem. Jak na ekskluzywny wózek przystało rączka i pałąk obszyte są skórą ekologiczną. Materiały jakie zostały użyte do produkcji wózka są najwyższej jakości. Warto naznaczyć, że unikalne opony Egga wykonane są technologią Tru-Ride. Są bardziej odporne na przebicia niż inne opony Baby Style Zero.

Wózki Baby Style Zero dla wymagających klientów

Oyster Max wózek 2w1,który jest do zaprojektowania przez nas, tak by był idealn. W podstawowym pakiecie startowym znajduje się stelaż, siedzisko, osłona przeciwdeszczowa oraz osłona przeciwsłoneczna/moskitiera. Dodatkowo, by stworzyć idealny wózek głęboko-spacerowy Oyster Max wybieramy gondolę i zestaw kolorystyczny. Waga wózka Oyster Max wynosi około 12 kg. Kolorystyka, jaką możemy wybrać to szarości, granat, zieleń oraz czerń. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą wózków głęboko-spacerowych Baby Style Zero super spacerówka