Filtruj produkty Showing the single result
Sortu po
Producenci
wysyłka
Baby Zen YoYo lekki wózek spacerowy

Babyzen Yoyo wózki dla aktywnych rodziców, którzy często podróżują! Wózek głęboko-spacerowy BabyZen Yoyo+ należy do jednego z najczęściej kupowanych wózków. Jest ultra lekki dlatego waży niecałe 6kg. Aby skomponować wózek głęboko spacerowy należy wybrać ramkę wózka. Możemy wybrać kolor stelaża: biały bądź czarny oraz pakiety kolorystyczne do spacerówki i gondoli. Można powiedzieć, że sami projektujemy nasz idealny wózek. Kolory są bardzo rozmaite – od delikatnego beżu, do intensywnie niebieskiego koloru aż po samą czerń. Wózki 2w1 Babyzen YoYo bardzo szybko i łatwo się składają. Po złożeniu jest tak mały, że jego rozmiar przypomina rozmiar średniej, kobiecej torby. Dlatego dzieci temu Yoyo+ może służyć jako podręczny bagaż podczas lotu w samolocie. Na spodzie wózka znajduje się kosz na drobiazgi mamy i dziecka.

Wózek Yoyo+ Babyzen to nie tylko spacerówka.

W wózku Yoyo gondolę możemy zamontować przodem do rodzica, wersję spacerową przodem do kierunku jazdy. Warto wspomnieć, że na stelażu Babyzen Yoyo możemy za pomocą specjalnych adapterów wpiąć fotelik samochodowy 0-13 kg. Dzięki temu z systemu 2w1 uzyskamy wielofunkcyjny wózek 3w1. Ten głęboko spacerowy wózek objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta. Do zestawy została dołączona specjalna torba, w której bez problemu będziemy mogli przenosić nasze YoYo. Mimo swojej lekkiej wagi wózek służy dzieciom do osiągnięcia aż 18 kg. Oparcie w wózku Yoyo+ jest wysokie i wystarczająco obszerne. Każdy Babyzen Yoyo wyposażony został w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, budkę przeciwsłoneczną i wygodny podnóżek. Oparcie wózka głęboko-spacerowego po zdemontowaniu gondoli jest w pełni rozkładane – posiada aż 6 stopni regulacji.

Głęboko spacerowy wózek Babyzen Yoyo

Wózek Babyzen Yoyo ardzo dobrze się prowadzi po terenie miejskim. Po terenie wiejskim ze względu na małe kółka idzie mu dość ciężej, ale na krótkie wyprawy da radę. Cena wózka wynosi około 2500 zł. Opinie BabyZen Yoyo+ świadczą o tym, że warto zainwestować w niego każde pieniądze. Wózek ten jest bardzo znany pośród największych światowych gwiazd i celebrytów. Zapraszamy do skonstruowania swojego wymarzonego wielofunkcyjnego wózka, który będzie z Wami wszędzie! Pełna oferta wózków spacerowych