Filtruj produkty Showing the single result
Sortu po
Producenci
wysyłka
Lekka spacerówka Britax B-agile na każdy dzień

Britax B-agile marka wózków pochodząca z Wielkiej Brytanii z wieloletnim stażem. Wózki Britax Romer są solidne, trwałe, a przede wszystkim wygodne dla dziecka i rodzica. Wózki głęboko spacerowe Britax zostały stworzone dla całej rodziny, Tak by żadne przeszkody nie mogły zepsuć odkrywania świata. Dbałość o wygląd wózków została powierzona pionierom designu. Co rusz na w ofercie producenta pojawiają się nowe ulepszone modele wózków. Wózki 2w1 Britax B-agile wyróżniają się modnym charakterem, ciekawymi wariantami kolorystycznymi. Występują w wersjach trzy bądź czterokołowych. Przeznaczone są na tereny zarówno miejsce jak i wiejskie. Britax Romer stworzył również wózek 2w1 do biegania – jogging z małym dzieckiem. Opinie Britax Romer pozytywnie zaskakują. Mamy bardzo chwalą sobie komfort i płynność jazdy, a także amortyzacje. Niewątpliwą zaletą wózka jest również duży kosz na zakupy, w którym pomieszczą się codzienne zakupy.

Spacerówka na pompowanych kołach BritaxB-Motion:

Britax B-agile, B-Motion. B-Agile występuje w 3 wariantach: wersja trzykołowa, wersja czterokołowa standardowa oraz wersja czterokołowa plus. Wózki 2w1 charakteryzują się wygodną gondolą dla dzieci od 0-6 miesiąca życia oraz niesamowicie wygodną spacerówką. Spacerówka która posłuży do 18 kg. Każda wersja spacerowa Britax B-agile wyposażona jest w regulowany podnóżek, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz dużą regulowaną budkę.

B-Motion Britax wózek od urodzenia aż do 17 kg.

Wózek, który posłuży nam przez cały okres wychowywania małego dziecka. B-Motion to model, który znakomicie odnajdzie się w warunkach wiejskich. Dziury, wyboje – wspaniała amortyzacja wózka 2w1 Britax Romer poradzi sobie doskonale. B-Motion występuje w 7 wariantach kolorystycznych oraz wersji trzy i czterokołowej. Jesteśmy pewni, że wybór wózka Britax Romer na pewno będzie tym trafionym! Teraz decyzja należy do Ciebie, który model wybierzesz. Wszystkie wózki posiadają 24 miesiące gwarancji