Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 27 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Wózki głęboko spacerowe Coletto Florino

Desing Quality – oto hasło przewodnie producenta wózków Coletto Florino. Marka ta jest bardzo dobrze znana nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Wózki Coletto wychodzą na przeciw oczekiwaniom przyszłym rodzicom. Każdy wózek tego producenta to idealne połączenie praktyczności, stylu oraz bezpieczeństwa. Ceny wózków 2w1 Coletto wynoszą od 1200-2700 zł. Opinie wózków Coletto wypadają w sieci niemalże na 5 gwiazdek. Oznacza to, że wózki są niezawodne a w przypadku awarii serwis się sprawdza. Produkty Coletto objęte się 2 letnią gwarancją producenta. Czas realizacji zamówienia wózka wynosi od 2-4 tygodni. Wózki wykonywane są z największą starannością o każdy detal. Są solidne – stworzone z najwyższej jakości materiałów.

Coletto Florino niezawodny wózek głęboko spacerowy

Oferta producenta to Milano, Verona, Coletto Florino Classic, Florino Carbon Eco, Savona Decor. Coletto Milano to wózek 2w1, który prezentuje się niesamowicie modnie. Wykonany z dodatkiem eko skóry, duży kosz na zakupy (zapinany) i rewelacyjna amortyzacja. W wózku Coletto Florino Classic dostrzegamy prostotę i elegancję. Prostotę w użytkowaniu wpinanie i wypinanie gondoli, czy składanie stelaża to na prawdę łatwa sprawa. Savona Decor to wózek linii głęboko spacerowej.

Wielofunkcyjne wózki dla niemowląt Coletto

Gondole są przepięknie ozdobione różnymi motywami. Siedziska spacerowe są w stonowanych i spokojnych kolorach. Wózek Coletto Florino Carbon Eco wykonany jest w całości z eko skóry, na podwójnych amortyzatorach. Pokonuje bez problemu wszystkie przeszkody w postaci dziur, czy krawężników. Na każdy stelaż powyższych wózków można wpiąć fotelik z kompletu 3w1. Opcjonalnie można zakupić foteliki testowane różnych producentów. Wpinamy je za pomocą specjalnych adapterów. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą producenta wózków głęboko-spacerowych Coletto.