Filtruj produkty Widoczne wszystko 4 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Wózki głęboko-spacerowe Concord komfort użytkowania

Firma Concord wózki, swoje korzenie posiada w Niemczech. Powstała już w 1978. Marka znana jest już na całym świecie. W Polsce jest rozpoznawalna i uznana jaka marka wózków dziecięcych premium. Producent nie skupia się na dużej ilości modeli wózków, a na jakości. Zamiast dodawać co rusz nowe modele wózków głęboko spacerowych, ulepsza obecne, modyfikuje i wprowadza najnowsze rozwiązania. Dlatego produkty tej marki nie należą do najtańszych na rynku. Cena adekwatna jest do jakości wykonania. Za wózek Concord trzeba zapłacić od 3500-4000 zł. W sprzedaży dostępne są 2 modele. Concord wózki Camino, Concord Neo. Na każdy zakupiony produkt, niemiecki producent Concord udziela 2 letniej gwarancji. Śledząc fora młodych rodziców opinie Camino czy opinie Neo są na prawdę rewelacyjne. Jedyną wadą na jaką skarżą się klienci to cena.

Concord wózki sportowy wózek 2w1 Camino

Wózek, który podąża tam gdzie tylko zechce rodzic. Nie ma przed nim ograniczeń terenowych. Dzięki terenowemu podwoziu na sprężynach poradzi sobie na dziurawych drogach czy leśnych ścieżkach. Dodatkowym atutem są skrętne koła, dzięki nim wózek Camino jest zwinny i łatwo się prowadzi. Każdy rodzic w idealnych wózkach głęboko spacerowych ceni sobie solidną, ale lekką ramę. Dodatkowe atuty to regulowana rączka czy duży kosz na zakupy. W wersji wózka spacerowego znajdziemy 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, barierkę, miłą w dotyku i wygodną do utrzymania w czystości tapicerkę oraz daszek przeciwsłoneczny.

Głęboko spacerowy wózek Neo komfortowa amortyzacja

Concord wózki należą do bardzo nowoczesnych produktów posiadające najnowsze technologie. Concord wózki mają niepowtarzalny design przez co na pewno nikt nie przejdzie obojętnie obok nas. Zestaw 2w1 zawiera standardowo stelaż, gondolę oraz siedzisko spacerowe. Wózek dziecięcy waży około 13 kg, co jak na standardowy wózek z zestawu wielofunkcyjnego nie jest wysoką wagą. Jest on bardzo zwinny i poręczny łatwo się prowadzi. W wersji spacerowej siedzisko rozkładane jest do pozycji leżącej, wyposażone w pasy bezpieczeństwa oraz pałąk. O komfort rodzica zadba regulowana rączka oraz duży kosz na zakupy.