Filtruj produkty Widoczne wszystko 2 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Kolorowe wózki głęboko-spacerowe Cosatto Supa

Cosatto Supa wózek spacerowy dla rodziców lubiących kolory. Marka wózków dziecięcych Cosatto została stworzona dla rodziców którzy nie lubią szarości. Nad projektami tych wózków 2w1 czuwa kameralne grono projektantów, którzy uwielbiają dzieci. Tworząc je bacznie obserwują co maluchy lubią najbardziej. Potem to już tylko ołówek w rękę i projekty same wychodzą. Wózki Cosatto stają się coraz bardziej popularne, występują w znanych serialach np. w „Przyjaciółkach”. Znane są nie tylko w Polsce ale i na całym świecie.

Wózki spacerowe Cosatto Supa, styl i elegancja

Zakres cenowy wózka 2w1 waha się między 2.500 zł do nawet 12 tysięcy. W skali od 0-5 opinie wózka Cosatto wśród rodziców wynoszą 4.5. Wózki dziecięce Cosatto Supa i inne objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta. Wózek głęboko spacerowy Ooba to produkt który mocno się wyróżnia. Ten wózek jest zawsze przy Tobie kiedy go potrzebujesz. Duże tylne koła, przednie mniejsze, skrętne z możliwością zablokowania jazdy na wprost. Gondola służy nam aż do 9 kg. Siedzisko wózka dziecięcego obracamy tyłem i przodem do kierunku jazdy. Nie ważne czy jesteś wysoki czy niski, wózek Cosatto się do Ciebie dostosuje dzięki teleskopowej rączce. Zapoznaj się koniecznie z Cosatto Supa spacerówka która zatyka oddech.

Kolorowy i lekki wózek wielofunkcyjny 2w1 Wow Cosatto

Oglądając go robimy na prawdę spore Wow. Wersję 2w1 można zakupić za ok 3800 zł. Duża gondola w szalone wzory, siedzisko spacerowe wyposażone w pasy i pałąk. Budka od strony malca jest w innym kolorze. Ogromny kosz na zakupy, stabilna – dobrze amortyzowana rama i koła odporne na przebicia. Czego chcieć więcej? Wózek idealny WOW. Wielofunkcyjny i piękny wózek Woop Cosatto Woop to typowy wózek 2w1. Nie potrzeba już gondoli, teraz kilkoma ruchami przekształcasz siedzisko spacerowe w wygodną gondole. Kubełkowe siedzisko na pewno spodoba się Twojemu dziecku. Wymiarami jest zbliżone do Cosatto Supa. Duża budka osłoni przed słońcem i wiatrem.

Wózki Cosatto kolorowe i pstrokate

Siedzisko możemy ustawić przodem bądź tyłem do rodzica. W zestawie za 2400 zł otrzymujemy dodatkowo śpiworek i torbę pielęgnacyjną. Giggle 2 wózek głęboki i spacerowy. Wózki głębokie Cosatto Giggle 2 nadają się już od pierwszych dni życia, a służą przez następne pół roku. Później Twój malec przesiada się w super trzykołową brykę. Wyposażenie wózka jest na prawdę bardzo bogate – kupując wózek 2w1  lub 3w1 w zestawie jest torba pielęgnacyjna, śpiworek i kilka innych niezbędnych gadżetów! Komfortowa spacerówka Cosatto Supa