Filtruj produkty Widoczne wszystko 16 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Wózki wielofunkcyjne 2w1 Cybex Balios M

Cybex Balios M to jeden z bardziej popularnych wózków dziecięcych. W ostatnich latach to jedna z najbardziej znanych marek w całej Europie. Producent pochodzi z Niemiec i posiada wieloletnie doświadczenie. Cybex w swojej ofercie posiadają wózki dla dzieci wysokiej klasy w różnych kategoriach cenowych. O każdy projekt wózka dbają znani na całym świecie projektanci np. Jeremmy Scott czy Anna K. Dzięki kolekcjom limitowanym Cybex stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie.

Ultra lekki wózek 2w1 Cybex Balios M

Wózki głęboko spacerowe wykonywane są z nieskazitelną starannością i dbałością. Każdy z produktów objęty jest gwarancją producenta na 24 miesiące. Król ostatnich lat Wózek głęboko spacerowy Cybex Priam – występuje w wersji standardowej oraz w kolekcjach limitowanych. Jeremmy Scott Wing czy Anna K. Cosmos. Bardzo znanymi wersjami są też Priam Birds of Paradise czy Butterfly. Gondola w wózku jest duża i przestronna – spokojnie wystarczy od urodzenia do osiągnięcia przez nie 9 kg. Siedzisko spacerowe występuje w 2 wersjach. Klasyczna bądź lux. Każdy wózek 2w1 Cybex Priam wyposażony jest w dużą, rozkładaną budkę, pasy bezpieczeństwa i barierkę.Alternetywą w bardziej konkurencyjnej cenie jest Cybex Balios M.

Wózek 2w1 Balios M lekki i komfortowy

Wózek Cybex Balios M, który podbił serca wielu rodziców, a szczególnie matek. W 2017 produkt ten odnotował największą sprzedaż. Cena wózka jest na prawdę bardzo korzystna. Sam wózek jest bardzo zwrotny, wygodny i lekki. W zależności od tego, gdzie będzie użytkowany , czy będą to warunki wiejskie czy miejskie. W tych drugich odnajdzie się doskonale. Ze względu na niezbyt mocną amortyzację wózek Cybex Balios M nie jest polecany na nierówne nawierzchnie. Cybex Topaz głęboko spacerowe wózki parasolki ? Cybex wypuścił serię wózków spacerowych parasolek, do których można dokupić gondolę. Tworząc tym samym wersję wózka 2w1.

Wózek dziecięcy z siedziskiem spacerowym w dwie strony

Jest on lekki, zwinny i poręczny. Występuje w kilku ciekawych kolorach, które można wybrać dla chłopca, dla dziewczynki. W ofercie jest także wózek dzieciecy z bardziej stonowanych i neutralnych kolorach. Wózek głęboko spacerowy Calisto. Łatwy w obsłudze, praktyczny a mimo niewielkich rozmiarów jest bardzo przestrzenny dla dziecka. Jego cena jest bardzo przystępna – wersję 2w1 można nabyć już nawet za 1500 zł. Szeroka oferta kolorów wózka Cybex Balios M