Filtruj produkty Widoczne wszystko 3 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Wózki głęboko spacerowe Easy go Optimo

Easy go Optimo wózek głęboko spacerowe stworzony z myślą o rodzicach i dziecku. Dziecku ma być w wózku wygodnie, a rodzic ma mieć komfortowy wózek. Obsługa składanie, rozkładanie, montaż gondoli, fotelika czy spacerówki powinien być proste i lekkie. Każdy wózek powinien prowadzić się łatwo i przyjemnie. To właśnie misja firmy Easy go Optimo komfort dla dziecka, i dla rodzica. Wózki 2w1  i 3w1  wahają się w kwotach 1300-2500 zł. Każdy wózek EasyGo podąża za modą i praktycznością. Dzięki czemu decydując się na zakup tego wózka możemy być pewni, że kupujemy dobry produkt. W skład każdego zestawu wchodzi materacyk w gondoli, folia przeciwdeszczowa, torba pielęgnacyjna. Kolejne dodatki to okrycie na nóżki do spacerówki i gondoli, moskitiera oraz torba pielęgnacyjna. Na każdy wózek Easy go Optimo i inne udzielana jest 24 miesięczna gwarancja producenta.

Lekkie wózki wielofunkcyjne 2w1 Easy Go Soul

Wózek 2w1 Soul to nietuzinkowy styl i funkcjonalność. Rama wózka całkowicie odbiega od standardowych ram. Posiada dobrą amortyzację, skrętne koła i regulowaną ergonomiczną rączkę. Możemy zamontować na niej oczywiście gondolę, siedzisko spacerowe oraz fotelik samochodowy. Wymagane są dopasowane do modelu adaptery. Wózki głęboko spacerowe Soul są bardzo lekkie, zwinne i praktyczne. Soul opinie ma bardzo pozytywne! Jest znakomitym wózkiem spacerowym, a gondola rozwiązuje dylemat w wyborze pierwszego wózka. Różnice pomiędzy Easy go Optimo a Soul są niewielkie. Wózek głęboko spacerowy Optimo Otrzymał nominacje „Jakość roku 2017”.

Elegancja styl i komfort dla dziecka i rodzica Easy go Optimo

Wózek w wersji 2w1 przeznaczony jest od 0-15 kg. Oznacza to, że decydując się na zakup wózka możemy być pewni, że posłuży nam już do końca przygody z wózkowaniem. Warto dodać, że na ramie wózka Easy go Optimo możemy zamontować fotelik samochodowy 0-13 kg tworząc Travel System. Za pomocą jednego kliknięcia Twój fotelik stanie się mobilny. Wielofunkcyjny EasyGo Virage Ecco Nowoczesny wózek wielofunkcyjny przeznaczony dla dzieci od 0 do 36 miesięcy. Gondola przeznaczona do 9 kg, siedzisko spacerowe do 15. Wyposażony w pasy bezpieczeństwa i pałąk. Zwinny, łatwy w prowadzeniu za niewielką cenę.