Filtruj produkty Widoczne wszystko 3 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Producent wózków głęboko-spacerowych wózek Euro Cart

Wózek Euro Cart, komfort, zaawansowane technologie i przystępna cena

Polski producent wózków głęboko spacerowych Euro Cart specjalizuje się głównie w produkcji wózków 2w1 i 3w1. Jego priorytetem jest design i jakość w przystępnej cenie. Każdy znajdzie w ich ofercie coś dla siebie, wózki klasyczne oraz wózki nowoczesne. Ceny wózków 2w1 zaczynają się od zaledwie 1100 zł, a kończą na 2500 zł. Oznacza to, że dostajemy super jakość, solidne wykonanie i modny wózek za przystępną cenę.

Nowoczesne wózki dziecięce 2w1 lub 3w1

Wózek Euro Cart posiada 24 miesięcznej gwarancji. Czas oczekiwania na wózek wynosi od 1-4 tygodni. Wózek głęboko spacerowy Passo To budżetowy wózek producenta Euro Cart. Jego cena to nieco ponad 1000 zł. W zestawie znajdziemy stelaż, gondolę, siedzisko spacerowe i szereg akcesoriów. Materacyk do gondoli, torba pielęgnacyjna, moskitiera, folia przeciwdeszczowa, okrycie na nóżki. Wózek Euro Cart występuje w kilku wariantach kolorystycznych.

Wielofunkcyjny wózek Durango Euro Cart z dobra amortyzacją

Nowoczesny wózek 2w1 Durango z możliwością stworzenia z niego wersji 3w1. Za pomocą adapterów bez najmniejszego problemu tworzymy wersję 3w1. Występuję on w dwóch wersjach Durango oraz Durango Sport. Wersje różnią się od siebie przede wszystkim wizualnie, ale również amortyzacją. Wózek głęboko spacerowy Sport został wzbogacony o dodatkową amortyzację. Wózek 2w1 Deco to nowoczesna konstrukcja, lekki aluminiowy stelaż, stonowane kolory z dodatkową mozaiką na okryciach. Takie detale decydują właśnie o komforcie wóżek Euro Cart Deco.

Komfortowa amortyzacja w wózkach Euro Cart

Został on stworzony z myślą o aktywnych rodzicach ceniących sobie wygodę użytkowania podczas codziennych czynności. Wózek Euro Cart po złożeniu jest niewielkich rozmiarów. Gondola służy do 9 kg, wersja spacerowa do 15 kg. Pod spodem wózka został zamontowany zamykany kosz na zakupy. Dzięki temu niezależnie od pogody przewieziesz swoje zakupy i rzeczy dziecka całkowicie suche. Rodzice w tym modelu cenią sobie doskonałą amortyzację i lekkość prowadzenia. Podjazd pod krawężnik czy dziurawa nawierzchnia nie tworzą już żadnej przeszkody!