Filtruj produkty Widoczne wszystko 13 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Expander wózki głęboko-spacerowe 2w1 i zestawy 3w1

Expander wózki głęboko spacerowe z Częstochowy. Expander od lat zajmuje się ich produkcją w zestawach 3w1, 2w1 oraz spacerowych. Produkty producenta wyróżniają się na rynku przede wszystkim nowatorskimi rozwiązaniami i pięknymi wzorami. Przy produkcji wózka Expander skupia się nie tylko na wygodzie dziecka, ale i też na komforcie rodzica. W ich ofercie znajdziecie wózki głęboko spacerowe wykonane z tkanin, jak i z eko skóry.

Twarda gondola z regulacją oparcia

Każdy wózek głęboko spacerowy dostępny w wielu wariantach kolorystycznych. Opinie wózków Expander są bardzo zadowalające. Osoby, które miały przyjemność je użytkować doceniają jakość wykonania i praktyczność w zwykłej codzienności. Ceny wózka rozbiegają się między 1300-2900 zł. Jest to przystępna cena jak za pełne zestawy. W skład każdego zestawu wchodzi sporo akcesorii. Torba pielęgnacyjna, folia przeciwdeszczowa, moskitiera czy przewijak.

Wielofunkcyjne i 3w1 Expander wózki Mondo

Expander wózki Mondo model, wózka który w ofercie tej marki jest już od kilku lat. Z roku na rok jest ulepszany tak by był idealny. Na ten moment dostępny jest w kilku wydaniach. Mondo, Mondo Ecco, Mondo Grey Line, Mondo Black Line oraz Mondo Prime. Czym różnią się od siebie wybrane modele? Jeśli chodzi o funkcjonalność wózka uważamy, że każdy z nich pod względem technicznym jest bardzo zbliżony. Powyższe modele różnią się między sobą rodzajem tapicerek. Tkanina, jeans bądź eko skóra do wyboru i kolorami stelaży. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Oczywiście wózek posiada pełne wyposażenie a jego ceny wahają się od 1200-2500 zł.

Doskonała amortyzacja w wózku 2w1 z opcją fotelika

Expander wózki to połączenie stylu dobrej jakości i ceny. Każdy z nich posiada skrętne koła, regulowaną rączkę i designerski stelaż. Różnice przede wszystkim są w sposobie wykonania gondol, łączeniu materiałów i kolorze stelaży. Przy wyborze wózka 2w1 spośród wyżej wymienionych musi zdecydować gust rodzica. Jakość wózka i jego praktyczność z pewnością go nie zawiedzie. Warto wspomnieć o wózku, który pojawił się nie tak dawno – jest nim Expander wózki Drift. Czterokołowy wózek o nowoczesnej ramie i stałym kołom. Koniecznie musisz go zobaczyć!