Filtruj produkty Widoczne wszystko 2 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Tanie wózki 2w1 Graco Evo i Evo XT

Wózki 2w1 Graco Evo wyróżniają się niesamowitą funkcjonalnością i trwałością. Marka Graco funkcjonuje już na rynku ponad 60 lat. Przez ten cały czas budowała zaufanie i uznanie rodziców. Produkty są niezawodne, stylowe i designerskie. Graco dba o zadowolenie dziecka i rodziców. Wśród swojej oferty wózków głęboko spacerowych znalazły się Graco Evo, Evo XT oraz Trekko. Wózki Graco opinie mają na dobrym poziomie. Większość rodziców ceni sobie ich wykonanie, poręczność i praktyczność. Oczywiście każdy z wózków dziecięcych jest objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

Wózki spacerowe składane jedną ręką

Graco Evo wózek 2w1 Posiadający na prawdę ogrom zalet ! Nadaje się od pierwszych chwil życia, a spacerówka służy aż do 15 kg. Ogromnym atutem jest waga – 10 kg. To na prawdę niewiele jak na standardową spacerówkę z zestawu 2w1. Spacerówka Evo rozkłada się do pozycji leżącej, można ustawić ją przodem bądź tyłem do kierunku jazdy. Posiada pasy bezpieczeństwa oraz pałąk. Rączka wózka jest regulowana. Wózek głęboko spacerowy Evo Graco występuje w 3 wariantach kolorystycznych: Khaki, Navy i Slate. Składanie go jest bardzo proste, a po złożeniu zajmuje na prawdę mało miejsca.

Evo XT 2w1 lekki wózek miejski na piankowych kołach

To młodszy brat wózka Evo. Jaka jest różnica pomiędzy tymi produktami? Wózek Graco Evo XT został wykonany z jeszcze trwalszych materiałów. Trzeba uwagę zwrócić przede wszystkim na koła, te są bieżnikowane. Zapewnia to bezproblemowe poruszanie się w trudnym terenie. Nad kołami umieszczone zostały błotniki, to zdecydowanie dobre rozwiązanie na wiosenną i jesienną pluchę. Dzięki dodatkowej, przedniej amortyzacji drgania wózka zostały zredukowane do minimum. Dlatego poprawia to komfort jazdy dla najmłodszych w gondoli. Wózek głęboko spacerowy Trekko.

Wózek spacerowy z opcją
montażu fotelika samochodowego

Przeznaczony dla rodziców bardzo aktywnych. To wózek idealnie nadający się do uprawiania joggingu. Każda mama, która chce wrócić do figury sprzed ciąży powinna go mieć! Zestaw wózka wielofunkcyjnego składa się z wózka spacerowego Graco Trekko i pół usztywnianej gondoli, która może pełnić funkcje nosidełka. Ceny wózków 2w1 Graco Evo wahają się między 1600-2500 zł.