Filtruj produkty Showing the single result
Sortu po
Producenci
wysyłka
Wózki głęboko-spacerowe marki Invictus wózek z klasą

Wózki głęboko-spacerowe marki Invictus wózek z klasą. Na rynku pojawiły się dość nie dawno – swoją premierę miały w 2017. Dbałość o detale i niezawodność sprawiła że zdobyły one mnóstwo pozytywnych opinii. Wózki Invictus to wózki inne niż wszystkie tej klasy. Nowoczesne tkaniny, wzornictwo i funkcjonalne rozwiązana. Wózek dla dziecka występuje na ramie tradycyjnej bądź imitopwanej carbonowej. W zestawie znajduje się stelaż, gondola oraz siedzisko spacerowe.

Trwałe i niezawodne wózki głęboko spacerowe

Producent Invictus wózek opinie internetowe ma niemalże nieskazitelne. Każdy kto ma okazje go użytkować bardzo chwali sobie jego funkcjonalność. Dobra amortyzacja, łatwość montażu gondoli czy fotelika i regulowana rączką. Do tego idealna łatwość prowadzenia „jednym” palcem. Koła przednie są amortyzowane i posiadają system „anty shock”. Oznacza to,że chronią przed niespodziewanym uderzeniem w krawężnik. Spacerówka rozkłada się do pozycji leżącej, można ją ukierunkować przodem lub tyłem do rodzica.

Wózki wielofunkcyjne Invictus w zestawach 2w1 lub 3w1

Inviktus wózek n amiarę 21 wieku. Budka w spacerówce Invictus jest regulowana i stosunkowo duża. Dlatego zabezpieczy to Twoje maleństwo podczas słonecznych, czy wietrznych dni. Kolor siedziska spacerowego i gondoli Invictus występuję w kilku wariantach. Jednak najbardziej popularnym stał się czarny z kolorowym, delikatnym nadrukiem. Zazwyczaj polski wózek głęboko spacerowy kojarzy się z dużym pojazdem Twojego dziecka. Te wózki głęboko spacerowe całkowicie zmieniły te opinie. Wózek jest przestronny dla dziecka, ale nie jest sporych rozmiarów. Na zewnątrz jest bardzo delikatny, dzięki temu mama będzie odczuwać komfort na spacerze w parku.

komfortowy wózek 2w1 lub 3w1 na żelowych kołach

Komfortowy będzie także podczas zakupów między regałami. Invictus wózek posiada lekki stelaż aluminiowy imitacja carbonu dzięki czemu jest jednym z lżejszych w klasie standardowych wózków 2w1. Dodatkowo do wózka można zakupić fotelik samochodowy, śpiworek, parasolkę i muffki tworząc kompletny zestaw. Cena wózka wynosi od 1600-2500 zł.