Filtruj produkty Widoczne wszystko 7 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Głęboko spacerowy Maxi Cosi wózek dla każdego stylu życia

Maxi cosi wózek twoich marzeń. Myśl techniczna powstała w Holandii i istnieje już od kilkunastu lat. Swoimi produktami podbiła całą Europę i nie tylko. Co je wyróżnia? z pewnością wyjątkowy design, piękne kolory, ale przede wszystkim funkcjonalność. Maxi Cosi wózek tworzy na potrzeby rodziców o różnym stylu życia. Od tych zabieganych w miejskim gwarze, po tych którzy oddali się rodzinie i wiejskie tereny. Zestaw 2w1 tradycyjne składa się ze: stelaża, gondoli (miękkiej bądź twardej) i siedziska spacerowego. Jako jedna z niewielu firm wprowadziła dla swoich produktów dożywotnią gwarancję na wybrane produkty. Wystarczy zarejestrować je na stronie producenta. Ceny produktów są różne, najtańszą opcję 2w1 możemy skompletować za około 1699 zł, najdroższa będzie kosztować wózek 3w1  ok 3000 zł. Największą popularnością cieszy się model Maxi Cosi wózek Nova.

Wózki 2w1 dostosowane do potrzeb rodzica i dziecka

Przy wyborze wózka rodzice powinni przede wszystkim kierować się trybem swojego życia oraz terenem jaki panuje w ich miejscu zamieszkania. Maxi Cosi swoje wózki podzieliło na 3 kategorie: Dla aktywnych, miejskie oraz super miejskie. Różnią się one wagą, wielkością oraz systemem składania. Najlepszym wózkiem głęboko spacerowym miejskim została uznana Zelia. Modelami, które cieszą się równie dużą popularnością są: Maxi Cosi wózek Adorra, Stella, Laika i Dana. Dużą zaletą Maxi Cosi jest fakt, że produkują również bezpieczne foteliki samochodowe . W połączeniu z fotelikiem 0-13 kg wózek tworzy funkcję Travel System. Tapicerki obydwóch produktów są zachowane w tych samych kolorach oraz wzorach.

Co potrzeba by stworzyć idealny wózek Maxi Cosi ?

Odpowiedź jest prosta – kropką nad „i” zawsze są akcesoria . Polecamy, by dokonując zakupu wózka dziecięcego wyposażyli się Państwo w śpiworek, torbę do wózka oraz folię przeciwdeszczową. To 3 niezbędne gadżety, które chwalą sobie rodzice. Oczywiście dodatków do wózka jest o wiele więcej. Są to między innymi rękawice tzw. muffki, parasol, moskitiera, okrycia na nóżki, dodatkowe torby i wiele więcej.