Filtruj produkty Widoczne wszystko 4 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Dziecięce wózki Mima nowoczesny Desing

Wózek 2w1 Mima Xari to symbol luksusu i dobrego stylu. Bardzo nowoczesny Design który oczarowuje większość klientów. Do tego zastosowanie najwyższej jakości materiały i nowoczesne rozwiązania dają wszystko co dać można. Komfort dziecka oraz rodzica to dewiza producenta wózków Mima. Wózki dziecięce Mima Xari są przeznaczone od urodzenia do ok 3 lat. Gondola posiada w standardzie materacyk który zapewnia komfort podczas spacerów. Budka składa się z 3 elementów które można złożyć i rozłożyć w zależności od upodobania. Gondola jest wyposażona w pałąk który umożliwia jej przenoszenie. Rączka wózków dziecięcych Mima posiada regulację wysokości i można ją ustawić na wysokości która pozwoli na komfortowe użytkowanie wózka. Takie rozwiązanie dostosowuje wózek do każdego rodzica zarówno niskiego jak i wysokiego.

Wózki dziecięce Mima w opcji 2w1 lub z fotelikiem samochodowym

Rama wózka wyposażona jest w 4 koła w standardowym układzie, dwa przednie koła są obrotowe 360 stopni. Koła przednie mają możliwośś blokowania do jazdy na wprost. Przednie koła mniejsze tylne większe wykonane w całości z pianki i kauczuku co zapewnia doskonały komfort i amortyzację. Mima Xari w wersji spacerowej to produkt, który umożliwia przewożenie dziecka od 0,6 miesięcy do ok 3 lat. Spacerówka Mima ma możliwości zamontowania przodem do kierunku jazdy oraz tyłem w zależności od upodobania. Montuje się ją bezpośrednio na ramie. Budka w wózkach dziecięcych Mima jest przekładana z wersji głębokiej wraz z pałąkiem który w spacerówce służy jako barierka zabezpieczająca. W zależności od koloru podstawy mamy możliwość wyboru zestawu uzupełniającego wkładki pod plecy i pupę.

Nowoczesny wózek Mima Xari w zestawach 2w1 i 3w1

Wersja spacerowa wózka Mima Xari posiada 3 regulacje pochylenia oparcia. Regulacja od pozycji pionowej do standardowej jazdy do pozycji leżącej by zapewnić odpowiednia pozycję podczas drzemki dziecka. Do wózków Mima Xari możemy zakupić akcesoria takie jak torba pielęgnacyjna dla dziecka, parasolkę przeciwsłoneczną która ochroni dziecko przed słońcem. Moskitiera do wózka zapewni komfort podczas drzemki by żaden owad nie budził dziecka. W przypadku pytań dotyczących produktu zapraszamy do kontaktu z działem handlowym który postara się odpowiedzieć na każde pytanie.