Filtruj produkty Widoczne wszystko 12 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Wózek Jane głęboko spacerowy z opcją montażu fotelika

Głęboko spacerowy Wózek Jane to produkt z Hiszpanii. Jane produkuje nie tylko wózki 2w1, ale również w ich ofercie znajdziemy foteliki samochodowe i wózki spacerowe. Produkty tej firmy są inne niż tradycyjne i popularne modele polskich producentów. Ponieważ cechują się niesamowitą jakością i designem. By stworzyć system 2w1 należy do wózka spacerowego skompletować gondolę i wpiąć ją na stelaż za pomocą specjalnych adapterów. Produkty należą do średniej półki cenowej wózki Jane można kupić już za około 1999 zł, za najdroższą trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu 3500 zł. Najważniejsze że na każdym produkcie można zamontować fotelik samochodowy tworząc tym samym Travel System 3w1. Producent udziela 2 letniej gwarancji, a czas oczekiwania na produkt wynosi od 1-7 dni roboczych.

Wózki Jane jaki wybrać zestaw 2w1 czy 3w1?

Wózek Jane występuje w kilku modelach do wyboru: Epic, Rider, Muum i Crosswalk. Wózki Jane przeznaczone są dla dzieci od urodzenia do osiągnięcia 15 kg. Każdy wózek Jane wyposażony jest w regulowaną ergonomiczną rączkę, kosz na zakupy, skrętne koła i dobrą amortyzację. Na wyposażeniu wózków Jane w odróżnieniu do polskich producentów nie znajdują się żadne akcesoria są one do dokupienia osobno. Stelaże aluminiowe wykonane są z najwyższą starannością są lekki i na prawdę bardzo solidne. Dobierając gondolę do wózka spacerowego mamy do wyboru 2 rodzaje, Transporter oraz Micro. Obydwie służą nam do 9 kg, różnią się one wizualnie i cenowo. Nie mniej każda z nich pasuje do wszystkich modeli wózków Jane również do wózków bliźniaczych.

Wózek głęboko spacerowy z fotelikiem 3w1 wózek Jane

Wersje spacerowe Jane służą nam do około 3-4 lat naszego malucha. Siedziska można zamontować na stelażu wózka przodem bądź tyłem do kierunku jazdy. Oczywiście Jane wyposażyło spacerówki w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, pałąk bezpieczeństwa, duże budki z filtrem UV. Wózek Jane posiada również regulację oparcia, są one rozkładane do pozycji leżącej. Wózki głęboko-spacerowe Jane występują na ramach z czteroma kołami. Najbardziej popularnym modelem wózkiem z najlepszymi opiniami jest wózek Jane Rider.