Filtruj produkty Widoczne wszystko 4 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Wózki głęboko spacerowe wózek Joie

Wózek Joie to brytyjski produkt znany na całym świecie. Wózki Joie zrewolucjonizowały rynek przede wszystkim systemem składania. Aby złożyć wózek Joie potrzebna nam jest tylko jedna ręka. Pod siedziskiem znajduje się pasek, który wystarczy wziąć w dłoń i pociągnąć w górę. To idealne rozwiązanie dla aktywnych rodziców, którzy często przemieszczają się samochodem. Wersja głęboko spacerowa Joie jest znakomita patrząc na ekonomiczność. Rodzice zazwyczaj kupują standardowe wózki 2w1, które są ciężkie i nieporęczne w dalszym użytkowaniu. Tutaj otrzymujemy gwarancję lekkości, zwinności i praktyczności. Waga wózka Joie to około 7-8 kg.

Litetrax 4 wózek 2w1 lub 3w1

Wózek Joie czterokołowa lekka spacerówka wraz z gondolą. Występuję w dwóch wersjach PLUS i AIR. Oznacza to, że wózek Joie można zakupić na kołach piankowych bądź pompowanych. Dlatego w zależności od preferencji rodzica mamy wybór kół. Do tego duży daszek XXL i rozkładane oparcie do pozycji leżącej. Litetrax 4 Joie opinie ma niemalże wzorowe, w 2016 i 2017 otrzymał wiele nagród i wyróżnień. Nic dziwnego, za około 1300 zł możemy mieć idealny wózek głęboko spacerowy. Wózek Mytrax Joie wypuścił nowy model jakim jest właśnie Mytrax. Oczywiście składa się tak samo szybko i łatwo jak i jego starsi bracia. Czym się różni? Z pewnością jest większy. Do tego pałąk i rączka obszyte są ekoskórą, a koła są tylko pompowane. Wózki posiadają także teleskopową rączkę i jeszcze lepszą amortyzacje.

Crosster – joginngowy wózek głęboko-spacerowy

CrossterMytrax 2w1 występuje w 3 kolorach: Lilac, Foggy Grey oraz Pavement. To mała, wygodna spacerówka z przekładaną rączką. Daje nam to swobodne podczas spacerów z malutkim dzieckiem, które chcemy mieć na oku. Wózeczek rozkłada się do pozycji leżące, po zamontowaniu miękkiej gondoli tworzy się znakomity głęboko spacerowy wózek. to zupełna rewolucja wózków trójkołowych wygodnych do uprawiania jogginu z malutkim dzieckiem. Po zamontowaniu gondoli Crosster tworzy wygodny wózek głęboki aż do 9 kg. Wózek spacerowy Joie posłuży nam natomiast do 15 kg.