Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 143 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Stojąca lub wisząca huśtawka dla dzieci domowa

Huśtawka dla dzieci domowa, wisząca, mechaniczna czy na ogród. Bez względu na to który kupimy produkt dostarczymy sporo uśmiechu na twarzy dziecka. Będzie tez chwila wytchnienia dla rodzica, który w zależności jaka huśtawkę domową kupimy będzie mógł pokołysać dziecko i sprawić mu wielką radość. Huśtawek do domu jest sporo, możemy zakupić stojącą którą będzie można używać w domu ale i wynieść na taras czy ogród. Huśtawka dla dzieci domowa to też gama produktów które możemy zamontować do futryny w drzwiach. Możemy również przymocować do stropu na środku pokoju lub w innym dogodnym miejscu. Huśtawkami domowymi są zainteresowani rodzice dzieci w wieku ok 1- 4 lat. Każdy z produktów sprzedawany w naszym sklepie posiada odpowiednie atesty. Huśtawki są zgodne z normami i bezpieczne dla naszego dziecka. Zawsze należy pamiętać by przeczytać instrukcję obsługi danego produktu. Przeczytanie instrukcji i dostosowanie się do niej gwarantuje bezpieczne użytkowanie.

Na jesienne chłodne dni huśtawka stojąca dla dzieci

Huśtawka dla dzieci domowa to w większości produkt na metalowej konstrukcji w połączeniu z tworzywem. Jest ona produkowana z myślą o tym by przechowywanie jej było komfortowe i by huśtawki domowe nie zawierały dużo miejsca. Tkaniny obiciowe huśtawek domowych to tkanina typu racer. Jest ona impregnowana i nie chłonie brudu. Jest to szczególnie przydatne w chwili kiedy będzie nam się zdarzało nakarmić dziecko w huśtawce domowej. Barierka ochronna stosowana w huśtawkach dla dzieci domowych to element który jest konieczny. Barierka w połączeniu z pasami bezpieczeństwa będzie zabezpieczała nam dziecko. W Huśtawce domowej mogą być szelki – pasy bezpieczeństwa albo trzypunktowe lub tez pięciopunktowe. Pięciopunktowe pasy zabezpieczają nam dziecko przed jakimkolwiek wychyleniem, ruchem. Dziecko jest zapięte i możemy doskonale bawić się z nim mając pewność że dziecko będzie tam gdzie powinno być. Zastosowanie szelek trzypunktowych w huśtawce dla dzieci, zabezpiecza dziecko nie mniej brak zapięcia braków powoduje że dziecko będzie mogło przemieszczać swoje ramiona z głową.

Huśtawki dla dzieci do domu a ich używanie

Huśtawka dla dzieci domowa to produkt dla dzieci od około roku do lat 3-4. W większości produkty są przeznaczone dla dzieci do wagi 15, 20 lub też 25 kg. Należy uwzględnić i zwrócić uwagę na jakiej wysokości jest zamontowanie siedzisko by zwisające nogi nie wadziły o podłogę. Huśtając w huśtawkach pokojowych pamiętajmy, że produkt nie jest zamontowany i należy huśtać delikatnie tak aby produkt z dzieckiem nie przemieszczał się. Możemy zwrócić uwagę na to by huśtawkę postawić na dywanie lub wykładzinie co niewątpliwie wpłynie na stabilność huśtawek. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktów jak krzesełka do karmienia. Więcej o tym jaką huśtawkę dla dziecka wybrać.