Filtruj produkty Widoczne wszystko 16 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Huśtawka dla niemowlaka- huśtawki na baterie

Huśtawka dla niemowlaka hybrydowa, na akumulator lub na zasilacz to produkty które są przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Bujawka dla dziecka mechaniczne są przeznaczone dla dzieci od 0-9 kg, bywają modele do 13kg. Huśtawki dla dzieci mechaniczne są to Bujaki wykorzystujące siłę napędu mechanicznego.
huśtawka mechaniczna dla niemowląt huśtawki dla dzieci huśtawka dla dziecka od 0-9 kg z zabawkami

Doskonale się sprawdzają gdy bolą nas ręce a maluszek nadal chce być bujany. Produkty występują jako jednofunkcyjne oraz kilku funkcyjne. Na rynku można zakupić produkty które są połączone jako leżaczek oraz huśtawka dla niemowlaka jaki połączenie tych dwóch produktów i krzesełka do karmienia. Wszystkie produkty posiadają gwarancję 24 miesięcy i odpowiednie do tego atesty i nowym obowiązująca w europie.

huśtawka dla dziecka z moskitierą i projektorem huśtawka dla niemowląt od 0 do ok roku

Huśtawka dla dziecka – Bujaczek dla niemowląt.

Huśtawka dla niemowlaka wykonana jest z wysokogatunkowych półproduktów tak aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo i komfort. Materiał , który ma kontakt z ciałem dziecka jest w znacznej części wykonany z bawełny ale i łatwy do utrzymania w czystości.
huśtawka na baterię i zasilacz dla dzieci i niemowląt huśtawka dla każdego maluszka mechaniczna huśtawka

Bujawki dla dzieci są bezpieczne by chronić niemowlę wyposażone zostały w trzypunktowe lub pieciopunktowe pasy bezpieczeństwa, tak zapięte dziecko nie jest w stanie samodzielnie z niej wypaść a my możemy czuć się bezpiecznie. Jak wybrać odpowiednią huśtawkę dla dziecka ?

huśtawka dla dziecka na pilota

Huśtawki dla dzieci na baterie – hybrydowe

Huśtawki mechaniczne są przeznaczone dla dzieci w różnym wieku od O m. do ok 9 kilogramów. Posiadają kilka prędkości bujania w różnych kierunkach, mają melodyjki, kilka regulacji głośności dzięków. Na wyposażeniu huśtawek dla niemowląt są lampki lub innego rodzaju dodatki które spowodują że dziecko będzie uwielbiało w niej przebywać.
huśtawka dla niemowląt z moskitiera i zabawkami huśtawka dla niemowląt automatyczna

Pokrowce na huśtawki dla dzieci mechaniczne są zdejmowane i można je prać w pralce lub ręcznie. Bujawka jest to idealny prezent dla dziecka lub rodzica ułatwiający zasypianie i uspokojenia go. W przypadku zainteresowania i pytań zapraszamy do kontaktu z handlowcem który z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania. Zapraszamy do zapóźniania się z leżaczkami dla niemowląt

huśtawka dla dziewczynki i chłopca automatyczna bujawka huśtawka łóżeczko dla niemowląt 3w1