Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 33 wyników
Sortu po
Producenci
Huśtawka dla niemowlaka- huśtawki na baterie

Huśtawka dla niemowlaka hybrydowa, na akumulator lub na zasilacz to produkty które są przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Bujawka dla dziecka mechaniczne są przeznaczone dla dzieci od 0-9 kg, bywają modele do 13kg. Huśtawki dla dzieci mechaniczne są to Bujaki wykorzystujące siłę napędu mechanicznego. Doskonale się sprawdzają gdy bolą nas ręce a maluszek nadal chce być bujany. Produkty występują jako jednofunkcyjne oraz kilku funkcyjne. Na rynku można zakupić produkty które są połączone jako leżaczek oraz huśtawka dla niemowlaka jaki połączenie tych dwóch produktów i krzesełka do karmienia. Wszystkie produkty posiadają gwarancję 24 miesięcy i odpowiednie do tego atesty i nowym obowiązująca w europie.

Huśtawka dla dziecka – Bujaczek dla niemowląt.

Huśtawka dla niemowlaka wykonana jest z wysokogatunkowych półproduktów tak aby zapewnić dziecku bezpieczeństwo i komfort. Materiał , który ma kontakt z ciałem dziecka jest w znacznej części wykonany z bawełny ale i łatwy do utrzymania w czystości. Bujawki dla dzieci są bezpieczne by chronić niemowlę wyposażone zostały w trzypunktowe lub pieciopunktowe pasy bezpieczeństwa, tak zapięte dziecko nie jest w stanie samodzielnie z niej wypaść a my możemy czuć się bezpiecznie. Jak wybrać odpowiednią huśtawkę dla dziecka ?

Huśtawki dla dzieci na baterie – hybrydowe

Huśtawki mechaniczne są przeznaczone dla dzieci w różnym wieku od O m. do ok 9 kilogramów. Posiadają kilka prędkości bujania w różnych kierunkach, mają melodyjki, kilka regulacji głośności dzięków. Na wyposażeniu huśtawek dla niemowląt są lampki lub innego rodzaju dodatki które spowodują że dziecko będzie uwielbiało w niej przebywać. Pokrowce na huśtawki dla dzieci mechaniczne są zdejmowane i można je prać w pralce lub ręcznie. Bujawka jest to idealny prezent dla dziecka lub rodzica ułatwiający zasypianie i uspokojenia go. W przypadku zainteresowania i pytań zapraszamy do kontaktu z handlowcem który z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania. Zapraszamy do zapóźniania się z leżaczkami dla niemowląt