Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 132 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Huśtawka do pokoju idealna zabawka na zimowe wieczory

Huśtawka do domu to produkty które możemy podzielić na dwie kategorie podwieszane oraz stojące. Huśtawki domowe powieszane zazwyczaj umieszczamy w drzwiach montując ją do futryny. Tak zawieszona huśtawka pokojowa,drewniana lub plastikowa dla mniejszych i większych dzieci zapewnia wyśmienitą zabawę w dni kiedy pogoda za oknem jest w kratkę. Bujak taki możemy tez użytkować bez problemu na dworze montując ją do grubej gałęzi, trzepaka czy innego mocowania. W ofercie mamy takie od samej deski na sznurkach dla starszych dzieci z barierkami i pasem krokowym który nam zabezpiecza dziecko. Huśtawkami pokojowymi dla dzieci mogą być zainteresowane zarówno osoby mieszkające w blokach jaki i w domach jednorodzinnych.

Huśtawka pokojowa dla dzieci stabilna i mała po złożeniu

Kolejnymi huśtawkami są huśtawki pokojowe dla dzieci- stojące. Są to produkty przeznaczone dla dzieci do ok 4 roku życia . Zapewnia możliwość pokołysania dziecka pamiętając; że nie jest to produkt przykręcony do podłogi należy zachować szczególną ostrożność. Huśtawka do domu – pokojowa stojące mają w standardzie pas krokowy oraz barierkę która zabezpiecza dziecko przed wypadnięciem. Bujaki pokojowe są jednym z najbardziej ulubionych sprzętów dzieci-zarówno tych najmłodszych jak i starszych doskonały produkt zarówno do domu na zimowe i jesienne dni jak i na letnie upalne można ją rozłożyć na ogrodzie tarasie czy balkonie. Huśtawki dla dzieci.

Huśtawki pokojowe do jakiej wagi posłużą dziecku?

Huśtawka do domu mogą być zarówno elektryczne (tak zwane hybrydy) jak i potocznie nazywane kubełkowymi , które są montowane do futryny. W zależności od producenta sposobu użytkowania huśtawka domowa dla dziecka są do maksymalnej wagi 25 kg. Nie mniej jest to na tyle duża masa dziecka którą osiąga w okolicy 4 lat. Huśtawki do domu pokojowe dla dziecka to produkt który posłużą na lata sprawia dużo radości i zadowolenia dla każdego dziecka. Są produktami trwałymi stabilnymi posiadające odpowiednie normy bezpieczeństwa Bujaki domowe dostarczają wiele wrażeń, dzięki którym w dziecku rozwija się zmysł kształtowania się wyczucia przestrzeni i wprawia dziecko w stan zrelaksowania. Niektóre huśtawki pokojowe elektryczne mają regulację prędkości bujania, liczne zabawki oraz możliwość zmiany w funkcję leżaczka. Znane marki to Chicco , Graco, Caretero,Każda huśtawka dla dzieci do domu posiada 24 miesiące gwarancji,