Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 51 wyników
Sortu po
Producenci
Sanki dla dzieci z oparciem pojedyncze i bliźniacze

Sanki dla dzieci to najważniejszy produkt zimą. W zależności od regionu w którym mieszkamy lub będziemy użytkować możemy zakupić różne rodzaje sanek. Musimy pomyśleć o nim na początki zimy dlatego by nie było rozczarowania że kupimy produkt jak stopnieje śnieg. Sanki powinny być bezpieczne by kupiony produkt dostarczył dużo zabawy. Sanki plastikowe przeznaczone są dla mniejszych dzieci do ok 8-10 lat. Pozwalają się ślizgać pomimo niedużej warstwy śniegu. Niestety jak każdy produkt z plastiku w przypadku najechania na kamień lub za dużego wyskoku może skończyć swoją żywotność. Sanki drewniane możemy zakupić w różnych wariantach od takich z podnóżkiem przez sanki dla dzieci z oparciem.

Sanki dla dzieci z podnóżkiem i pchaczem

Płozy w takich produktach są obite metalowa taśmą która umożliwia ślizganie się ich. Przy wyborze produktów możemy zwrócić uwagę na szerokość płozy. Jest ona odpowiedzialna za komfort i szybkość ślizgu. Na sankach plastikowych możemy jechać dosyć szybko ponieważ ich powierzchnia ślizgu jest największa. Jeżeli nasze płozy są okrągłe lub na płaskim profilu zapewnią odpowiedni komfort i szybkość jazdy. Jeżeli płozy będą wąskie mogą w przypadku niewystarczającej ilości śniegu wbijać się w podłoże. Taki esanki dla dzieci będą powodować zwalnianie lub zatrzymanie.

Zimowe szaleństwo sanki dla dzieci metalowe lub plastikowe

Dla najmniejszych zuchów możemy zakupić sanki dla dzieci pchaczem. Na takich sankach z oparciem możemy ułożyć dziecko w śpiworku za pomocą pchacza pchamy je. Podczas spacerów cały czas widzimy co się z maluszkiem dzieje. Takie podróżowanie jest i wygodne i bezpieczne ponieważ nie musimy się oglądać za siebie tylko cały czas mamy dziecko na oku. Sanie metalowe możemy również wzbogacić o elementy wyposażenia których celem jest podniesienie komfortu zabawy.

Śpiworki do sanek dla dzieci z polaru i z owczej wełny

W przypadku najmniejszych dzieci możemy zakupić podnóżek do sanek który zapobiegnie by dziecku wleciała noga pod płozę. Możemy zakupić również kółka do by w przypadku niewielkiej ilości śniegu nie ciągnąć sanek po schodach tylko toczyć na kółkach. Opcjonalnie możemy zakupić śpiworek do saneczek, budkę czy tez folię jeżeli będzie mocno śnieg sypał. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą śpiworków do sanek.