Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 68 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Sanki dla dzieci z oparciem pojedyncze i bliźniacze

Sanki dla dzieci to najważniejszy produkt zimą. W zależności od regionu w którym mieszkamy lub będziemy użytkować możemy zakupić różne rodzaje sanek. Musimy pomyśleć o nim na początki zimy dlatego by nie było rozczarowania że kupimy produkt jak stopnieje śnieg. Sanki powinny być bezpieczne by kupiony produkt dostarczył dużo zabawy.

wymiary sanek dla dzieci sanki dla dzieci sanki dla dzieci z podnóżkiem dla najmłodszych sanki dla dzieci z oparciem budką i pchaczem

Sanki plastikowe przeznaczone są dla mniejszych dzieci do ok 8-10 lat. Pozwalają się ślizgać pomimo niedużej warstwy śniegu. Niestety jak każdy produkt z plastiku w przypadku najechania na kamień lub za dużego wyskoku może skończyć swoją żywotność. Sanki drewniane możemy zakupić w różnych wariantach od takich z podnóżkiem przez sanki dla dzieci z oparciem.

sanki dla dzieci z podnóżkiem różowe sanki dla dzieci czerwone metalowe

Sanki dla dzieci z podnóżkiem i pchaczem

Płozy w takich produktach są obite metalowa taśmą która umożliwia ślizganie się ich. Przy wyborze produktów możemy zwrócić uwagę na szerokość płozy. Jest ona odpowiedzialna za komfort i szybkość ślizgu. Na sankach plastikowych możemy jechać dosyć szybko ponieważ ich powierzchnia ślizgu jest największa.

bliźniacze sanki dla dzieci sanki dla dzieci bliżniacze sanki dla dzieci metalowe z mufką
Jeżeli nasze płozy są okrągłe lub na płaskim profilu zapewnią odpowiedni komfort i szybkość jazdy. Jeżeli płozy będą wąskie mogą w przypadku niewystarczającej ilości śniegu wbijać się w podłoże. Takie sanki dla dzieci będą powodować zwalnianie lub zatrzymanie.

Zimowe szaleństwo sanki dla dzieci metalowe lub plastikowe

sanki dla dzieci niebieskie z budką sanki dla dzieci granatowe z mufką sanki dla dzieci z pchaczem i śpiworkiem

Dla najmniejszych zuchów możemy zakupić sanki dla dzieci pchaczem. Na takich sankach z oparciem możemy ułożyć dziecko w śpiworku za pomocą pchacza pchamy je. Podczas spacerów cały czas widzimy co się z maluszkiem dzieje. Takie podróżowanie jest i wygodne i bezpieczne ponieważ nie musimy się oglądać za siebie tylko cały czas mamy dziecko na oku. Sanie metalowe możemy również wzbogacić o elementy wyposażenia których celem jest podniesienie komfortu zabawy.

metalowe sanki dla dzieci sanki dla dzieci metalowe z oparciem śpiworek do sanki dla dzieci

Śpiworki do sanek dla dzieci z polaru i z owczej wełny

W przypadku najmniejszych dzieci możemy zakupić podnóżek do sanek który zapobiegnie by dziecku wleciała noga pod płozę. Możemy zakupić również kółka do by w przypadku niewielkiej ilości śniegu nie ciągnąć sanek po schodach tylko toczyć na kółkach. Opcjonalnie możemy zakupić śpiworek do saneczek, budkę czy tez folię jeżeli będzie mocno śnieg sypał. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą śpiworków do sanek.

mufla do sanek sanki dla dzieci trwałe sanki dla dzieci wytrzymałe sanki dla dzieci
Metalowe sanki dla dzieci z oparciem i płozami

Sanki dla dzieci to kategoria w której zakupimy sanki z pchaczem, sanki dla bliźniąt oraz sanki plastikowe.
Kupując sanki należy zwrócić uwagę na szerokość płozy to ona bowiem odpowiada za szybkość oraz komfort jazdy. W przypadku naszego klimatu zwłaszcza w miastach często zdarza się że mamy tego śniegu bardzo mało a czasami tez bardzo krótko. Jeżeli jest śniegu mało a sanki maja ostra płożę będzie nam się strasznie ciężko pchać lub ciągnąć. Dla tych z Państwa którzy posiadają małe dzieci proponujemy sanki z pchaczem umożliwia to prowadzenie sanek z przodu i obserwowanie maluszka oraz zapobiega np.: :zgubienia dziecka” z sanek.

srebrne sanki dla dzieci

Sanki dla dziecka z oparciem i pchaczem polska produkcja

Sanki te maja w standardzie regulację wysokości raczki co poprawia komfort w prowadzeniu ich. Dla poprawienia komfortu można również zakupić mufki na rączkę. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się sanki bliźniacze ponieważ cześć ludzi kupuje ten produkt nie dla bliźniąt lub rodzeństwa ale dla jednego dziecka, długość siedziska która jest ponadstandardowa powoduje że komfortowo z górki zjedzie rodzic z dzieckiem z przodu.
W naszej ofercie poza szeroką ofertą sanek możecie Państwo zakupić akcesoria do sanek takie jak : kółka, podnóżki, pchacze, oraz śpiworki do sanek polarowe i z owczej wełny.
złote sanki dla dzieci