Filtruj produkty Widoczne wszystko 4 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Łopatka do piasku duża z drewnianym trzonkiem

Łopatka do piasku i zabawki do piaskownicy, zapewnią waszym pociechom wiele chwil wspaniałej, kreatywnej zabawy. Zabawki do piasku – łopatki pozwalają uczynić chwile spędzone w ogrodowej piaskownicy. Na co dzień i w weekendowe, bądź urlopowe wyjazdy nad morze lub jezioro nie tylko okazją do wyśmienitej zabawy w piasku. Mogą służyć do rozwoju i nauki. Z różnego rodzaju zabawkami do piasku wakacje upływają dzieciom na świetnej zabawie na świeżym powietrzu. Wiaderka z sitkami, grabki czy łopatki do piasku. Maluchy spędzają czas bawiąc się piaskiem lub w parku w piaskownicy. Spędzają długie godziny i takich chwilach niezbędne stają cię zabawki do piaskownicy.

Najlepsza zabawka na plaże łopatka do piasku

Dla osoby dorosłej, wielokrotne napełnianie wiaderka piaskiem i opróżnianie go może wydawać się mało interesującymi nudnym zajęciem. Dla małych dzieci takie proste czynności z zabawką do piasku jest wręcz fantastyczna. Mała łopatka do piasku pomaga małemu dziecku w ćwiczeniu zdolności manualnych. Często ulubione zabawki do piasku towarzyszą naszym pociechą przez długi czas. Dlatego zabawki w naszej ofercie wyróżniają się bogactwem wzorów, kolorów ale przede wszystkim są wysokiej jakości. Pełna oferta producenta Wader

Wiaderko do piaskownicy z uchwytem – komplet zabawek

W naszej ofercie znaleźć można wiele różnych zabawek do piasku i piaskownicy takich jak: zestaw foremek do piasku, wiaderka, młynki. W ofercie posiadamy również grabki, łopatki do piasku, sitka, konewki. Oferta samochodów jak koparka,walec, cysterna to wymarzone produkty dla chłopca. Dodatkowo narzędzia ogrodnicze i wiele innych. Z nimi żadne dziecko nie będzie się już nudzić ani w piaskownicy ani na plaży Zapraszamy do zapoznania się z oferta piaskownic. Szeroka oferta huśtawek do ogrodu.