Filtruj produkty Widoczne wszystko 10 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Huśtawki ogrodowe z drewna i tworzywa

Huśtawki ogrodowe – Domowy lub ogrodowy placyk zabaw to ekstra pomysł na radochę dla naszego dziecka. W każdym z nich nie powinno zabraknąć różnego rodzaju huśtawek. Zarówno takich, które stabilnie ustawimy na trawie w ogrodzie, lub takich które za pomocą specjalnych uchwytów zamocujemy np na futrynie drzwi. Na naszej stronie znajdziecie Państwo bardzo szeroką ofertę huśtawek dla dzieci w tym ogrodowych. Zabawek firm takich jak : Malimas, Ania, Adbor czy np. Kimet.

Huśtawka ogrodowa na sznurkach

Każda huśtawka ogrodowa jest dla dzieci od ok 6 m-ca życia do nawet 20 kg. Są na tyle uniwersalne ,że można je używać zarówno w ogródku jak i w domu. Ich proste i intuicyjne składanie pozwala na łatwe przemieszczanie z miejsca na miejsce. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani huśtawkami podwieszanej mocowanej np do drzewa lub futryny to możemy zaoferować drewniane lub plastikowe. Mogą posiadać dodatkową poduszeczką lub typowo kubełkowe. Zaletą takich bujawek jest bardzo prosty montaż, niewielka waga oraz solidne wykonanie co spowoduje ,że nasz maluch będzie się czuł bezpiecznie i na pewno komfortowo.

Plastikowe huśtawki na ogród dla dzieci

Jeśli jednak potrzebujemy takiej huśtawkę, która będzie huśtała nasze dziecko w ogródku lub w pokoju i będzie ona stabilnie ustawiona na podłożu to warto pomyśleć nad większą.  Możemy zakupić rozkładaną huśtawką z regulowanym oparciem, która w zależności od jego pochylenia może również służyć jako leżaczek z funkcją bujania. Każda z tego typu huśtawek ogrodowych posiada 5-cio punktowe pasy bezpieczeństwa, odpinaną barierkę obszytą folią. Plastikowe antypoślizgowe nakładki oraz wygodne siedzisko z miękkim materiałem. W zależności od wersji można także dokupić doczepiany stoliczek dzięki czemu będziemy mogli w łatwiejszy i wygodniejszy sposób nakarmić naszą pociechę. Materiał, którym wykończone są huśtawki ogrodowe można w łatwy sposób zdemontować i wyprać co pozwoli na utrzymanie go zawsze w czystości i przyjemne korzystanie z tej nietuzinkowej zabawki.

Plastikowe huśtawki ogrodowe do powieszenia na drzewie

Wszystkie huśtawki ogrodowe dla dzieci niezależnie od modelu oraz przeznaczenia wykonane są z wysokiej jakości materiałów i gwarantują bezpieczną zabawę dla naszej pociechy. Zapraszamy do zapoznania z ofertą mamy nadzieję ,że będą Państwo zadowoleni z dokonanego wyboru. Pełna oferta huśtawek dla dzieci