Filtruj produkty Pokaż 1 - 16 z 37 wyników
Sortu po
Producenci
wysyłka
Kołderka do łóżeczka dla niemowlaka jaka wybrać?

Kołderka do łóżeczka – wypełnienia do pościeli, które posiadamy w swojej ofercie, występują w dwóch rozmiarach. Standardowy 135×100 cm oraz nieco mniejszym 120×90 cm. Kołderki do łóżeczek, niezależnie od wielkości, różnią się od siebie materiałami. Tkaniny z których są wykonane, są od naturalnych do syntetycznych i różnice są spore. Kołdry do pościeli naturalne typu ingeo kukurydziane czy bambusowe w bawełnianych tkaninach. Wypełnienia takie absorbują i odprowadzają wilgoć, zapewniając ciepło i zdrowy sen. Szeroka oferta przewijaków na komodę i na łóżeczko.

Wypełnienia do pościeli dla dzieci 135×100

Antyalergiczne Kołderki pościeli typu hollofil czy tencel eliminują roztocza, gwarantując bezpieczeństwo szczególnie wrażliwych maluszków. Wypełnienia do pościeli można również podzielić zależnie od grubości, na całoroczne i uniwersalne. Kołderka do łóżeczka występuje również jako letnia lub typu 4 pory roku. 4 pory roku tworzą dwie kołderki różnej grubości, spinane ze sobą na napy. Kołdry z których można korzystać niezależnie lub razem.

Kołderki dla niemowląt naturalne czy syntetyczne?

Decydując się na zakup pościeli z wypełnieniem powinniśmy zwrócić uwag co producent sprzedaje w pakiecie. Często a można by powiedzieć że zawsze jest to najtańsza kołderka do łóżeczka które często jest marnej jakości. Producent ma na celu bowiem sprzedać poszewki, które przyciągną nasz wzrok haftem lub nadrukiem. Jeżeli do tego cena jest przystępna a zestaw zawiera wiele elementów kusi nas ofertą. Warto zatem spojrzeć na pościel osobno i zdecydować się na zakup oddzielnie pościeli bawełnianej i osobno kołderki dla niemowląt. Dziecko przesypia ok 20 godzin na dobę. Odpowiednia kołderka do łóżeczka, pościel oraz materac ma zdecydowany wpływ na to czy dziecko będzie się pociło czy tez będzie spało komfortowo. Kołderka dla dziecka przyczyni się do dobrego komfortowego i długiego snu. Wypełnienia pościeli dziecięcej można prać, często w temperaturze nawet do 90 stopni, co dodatkowo je sterylizuje. Regały do kąpieli noworodków